מדוע לבחור חלונות ודלתות אלומיניום?

אתה רק רוצה את הטוב ביותר לבית שלך. אם המשמעות היא התאמת חלונות ודלתות שביצועים טובים מבלי לפגוע באסתטיקה, מערכת מסגרת אלומיניום יכולה להיות בדיוק הדבר שלך.
אבל מה אתה מקבל עבור ההשקעה שלך?

כוכב אלומיניום

כוכב אלומיניום

חלונות מסגרת דקים

אלומיניום הוא חומר חזק מטבעו, כלומר אתה יכול להתאים לחלונות ודלתות גדולים באמת ללא צורך במסגרת מגושמת שתספק תמיכה. לא רק שמסגרות אלומיניום בדרך כלל צרות יותר מחלופות uPVC או עץ, אלא גם ניתן להפוך את החלונות והדלתות לגדולים בהרבה. זה ממקסם את שטח הזכוכית ומעניק את הנוף הטוב ביותר האפשרי.

אמין

אלומיניום הוא חומר יציב מאוד אשר ממזער את התפשטות והתכווצות עם שינויים בטמפרטורת הסביבה. זה הופך את האלומיניום לבחירה אידיאלית לדלתות פטיו הזזה ודלתות פטיו מתקפלות, בהן ה- UPVC והעץ נוטים להתפתל ולהתפתל, מה שהופך את הדלתות לקשות לפתיחה וסגירה.

בחירה מסיבית

חלונות ודלתות אלומיניום זמינים במאות צבעים וגימורים ממש. אתה יכול אפילו לבחור לקבל צבע שונה מבפנים ומבחוץ. והגימורים המודרניים כה חזקים שהם דורשים תחזוקה מינימלית ולעולם לא יצטרכו לצבוע מחדש.

חיסכון באנרגיה

ההתפתחויות בעיצוב חלונות וטכנולוגיית שבירת תרמית גורמות לכך שחלונות ודלתות אלומיניום הם בין החלונות והדלתות הנעלבים הטובים ביותר בשוק. יש לנו אפילו מערכת חלונות ודלתות העומדת בתקן פסיבי.

ידידותי לסביבה

אלומיניום הוא חומר בשפע וניתן למחזור 100% ללא אובדן איכות. כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי בסוף חייהם הארוכים ניתן יהיה למחזר את חלונות ודלתות האלומיניום ולעשות בהם שימוש חוזר שוב ושוב. מי יודע לאיזה אלומיניום ניתן להשתמש בפעם הבאה …

אלומיניום ניתן גם למחזור, מה שמפחית משמעותית את טביעת הרגל הפחמנית הכוללת של חלונות
ודלתות אלומיניום. למעשה, מיחזור אלומיניום דורש רק 5% מהאנרגיה הראשונית הנצרכת ליצירתו.

ולבסוף, קובוס אומר כי חלונות ודלתות אלומיניום מציעים עמידות ואריכות ימים עילאיים, מה שמפחית עוד יותר את טביעת הרגל הנמוכה שלהם כבר.

עם כל היתרונות הגדולים האלה, מדוע שלא תבחר בחלונות ודלתות אלומיניום?