תיקי עור

תיקי עור

Recent Posts

בבואנו אל עבר בחירת הלוק היומי בכל בוקר, יהיו פריטים מדוגמים ומסוימים כמו תיקי עור בעבודת יד בהם נבחר באינסטינקט כל פעם מחדש שוב ושוב ונגלה כי יש לנו חיבור מיוחד למראה שלהם ואנו מרוצים מהאיכות של אותם הפריטים.

תיק מעור יהיה אחד מפרטי הלבוש עליהם המאוהבים לא יפסיקו לחרוש ולא בכדי מסתובבים להם בעולמנו רוכשים רבים הנהנים להם מתיקי העור.

העור הוא חומר גלם עתיק יומין אשר בני אדם משתמשים בו לצורך ייצור של אינספור פריטי לבוש יוקרתיים ואיכותיים.

כיום גם גברים וגם נשים רוכשים יותר ויותר תיקים מעור, ומעצבי העל גם כן, אינם פוסחים על העור כדי לעצב ממנו תיקים שכל עין מצפה לרכוש וללבוש.

אופציות רבות של תיקי עור הנותנים את האפשרות לבחור את המיועד מתוך מגוון, האיכות והנראות המשתנה מתיק לתיק מקנה קהל יעד רחב במיוחד לתיקי העור.

מה היתרונות של תיקי עור

מעבר לכך שתיק כמשמעו רלוונטי לנשיאת חפצים אשר אנו זקוקים להם, תיקי עור משמשים כאקססוריז מובהק שניתן להתאים לכל לוק, אירוע ויום עבודה או לימודים בהתאם לנראות החיצונית שלהם ולתכולה שלהם. המגוון בתיקי עור כיום הוא עצום, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את המדויק גם בבחינת נראות התיק וגם מבחינת התכולה.

לתיקים מעור יתרון מיוחד ביותר והוא עצם  העובדה שחומר הגלם – עור, מהם הם עשויים הוא מאחד מחומרי הגלם הבודדים שלא יצאו מהאופנה מאז שנכנסו ותמיד יישארו בה. ובאם נמשיך ונדבר על טבעיות החומר נמצא כי הוא מדויק גם כן לאנשים שיש להם נטייה לפתח פריחות בעור מתיקים שאינם עשויים מחומרים מתכלים מכיוון שלא משתמשים בכימיקלים כדי לייצר תיקים מעור והחומר גלם כפי שאמרנו, הוא טבעי. לאקולוגים שביננותיקי עור איכותיים ולמעוניינים לתרום עוד מעט לאיכות הסביבה, תהיה זו עוד נקודה חמה לנתינת כוכב לתיקים העשויים מעור.
ואין דבר נבחן אלא בעמידותו לא? כברת דרך ארוכה לפניכם ואתם מעוניינים בתיק חזק שיחזיק מעמד ולא ינשור לכם פתאום ויותיר אתכם עם החפצים ביד? עם תיק מעור לא תצטרכו לדאוג לאבד דברים בדרך או שהמראה החיצוני עליו אתם מעוניינים לשמור ייפגע מקרע פתאומי בתיק שיקרה, כי לא יקרה.

עור דוחה מים, אבק ואש, כך שעם בעיות מהסוג הזה לא תצטרכו להתמודד אך גם אם במידה והתיק התלכלך, קל יהיה לנקות אותו על ידי מטלית לחה.
תיק מעור- האקססוריז הבלתי נמנע לצריכה, רך ונעים למגע ונראותו העשירה והמגוונת תיתן לכם את האפשרות למצוא את הדרך להיות יוצאי דופן וכך תשדרגו את המראה שלכם בן רגע, בצעד קטן אחד של נשיאת תיק.

תיקי עור לנשים

אחד החברים הטובים ביותר לחלק נכבד מהנשים יהיה הוא התיק מעור, וישנן החוברות לכמה חברים דומים כאלה. לאחד התיקים שנשמר להם עוד משנות ילדותן ואינן מוכנות לוותר עליו ואל כאלה המצטרפים ובאיםתיקי עור לנשים באיכות ונראות ייחודית כל פעם מחדש ליציאה מהבית. תיקי העור לא פעם יקנו לנו, הנשים את היכולת לדמיין הליכה מדוקדקת עם תיק מעור ברחובות פריז ואיטליה בעוד אנו בדרך ליום עמוס בעבודה ולהקנות לנו חוויה של ממש דרך פריט לבוש המשפיע לחלוטין על ההרגשה.

את דמיון ההליכה ברחובות פריז תוכלי להפוך לתחושה של ממש על ידי רכישת תיק מעור ממעצבי על כמו שאנל, כריסטיאן דיור, גוצ'י וכו שהחלו את מסע העיצוב ברחובות פריז. ואיטליה, כמובן שהכל עניין של תקציב ומתיקי העור היקרים, אלו יהיו היקרים ביותר אך לא הייתי ממליצה למהר ולהתמקח דווקא על תיקי מותגים שכאלו כשיש עוד אינספור אפשרויות לבחירת תיקי עור לא פחות יפים ואיכותיים במחיר שפוי יותר. בהשוואתי את תיקי העור לנשים ליקרים מול יקרים עוד יותר, אדגיש כי לעולם יהיו תיקי העור יקרים שהרי החומר גלם ממנו הם מיוצרים נשמר לאורך זמן, הרלוונטיות החיצונית נשארת ולא חולפת כטרנד ולכן כל אלה יהיו שווים לנו את היוקר שמוציא אותנו בזול בסוף.

תיקי עור לגברים

עולם הטרנדיות כבר מזמן איננו נחלתן של הנשים בלבד ונראה ככל שהזמן עובר כי הנראות החיצונית ובחירת פריטי לבוש חשובה ביותר לגברים לא פחות. מתוך חשיבות זו, נוכל לראות כי גם הגברים מוצאים בתיקי העור מנוחה ונחלה בבחינת איכות המוצר והמראה שהוא מעביר בנשיאתו.

גברים, בשונה מנשים, יצרכו פחות תיקי עור מאחר והם בדרך כלל גם פחות ישתמשו בהם לאירועים וכו' אלאתיקי עור לגברים יחפשו את התיקים הבודדים שישמשו אותם ליום יום בעבודה, את תיקי העסקים של ימנו ולכן יהיה להם חשוב שהתיק שהם קונים יחזיק מעמד ומראהו לא יתכלה מהר.

היום יום הגברי של היום מחפש את הלוק המושלם, ודרך תיקי עור ניתן להעביר בדקדוק את הלוק המושלם ועל הדרך גם לעשות רושם של מקצועיות וסטייל.

אני מאמינה כי יש לכם ערך רב לכסף וכידוע, אין תועלת לקנות מוצר זול אם עמידותו נמוכה כאשר מטרתכם היא בכיוון ההפוך. כל תיק מעור המיועד לגברים יעלה יותר מתיק העשוי מחומר אחר, הטווח אמנם רחב מאחר ויהיו מותגים מוכרים יותר וכאלה שפחות אך מה שלא תבחרו, זכרו כי הגעתם להשקיע באיכות ובשידור אלגנטיות ועל כל אלה, התשלום יהיה בהתאם.

תיקי עור בעבודת יד

תיקי עור העשויים בעבודת יד יעלו את כל היוקרה והאיכות שדברנו עליהם כמה מדרגות נוספות למעלה.  תוכלו להבחין בתיק עור העשוי עבודת יד כאשר תסתכלו על הגמורים המדוקדקים שנתפרים בעבודת יד מוקפדת.

מכורי תיקי העור יגידו לכם כי אין דבר שיכול להחליף את העמידות והסגנון המיוחד במינו שמספק תיק מעורתיקי עור בעבודת יד למראה, ואוסיף כי אין זה פלא כי מותגי העל מתמקדים בעיצוב תיקי עור בעבודת יד ויוצרים לנו מראה אלגנטי שנותן לנו גם את התחושה האלגנטית בה אנו חפצים.

ממלאכת יד תמיד ייצרו סדרות קטנות יותר,  מה גם כי בתוך סדרה דגם אחד לא יהיה משוכפל למשנהו. כך שאם אחד הקריטריונים שלכם לבחירת תיק הוא ייחודיות, תיק מעור העשוי עבודת יד יהיה המוצר שיענה לכם בן רגע על כל הדרישות.

כמו כל מוצר העשוי בעבודת יד ועלותו יקרה יותר, כך גם עלות תיק מעור תהיה גבוהה יותר כאשר הוא נעשה בעבודת יד.

קראו עוד...